NAR / VİŞNE / ÜZÜM İŞLEME HATLARI (Meyve Suyu ve Konsantre Endüstrisi için)

20-25 ton/saat`e kadar meyve giriş kapasiteli

Nar

Vişne

Üzüm

20ton/saat Nar Taneleme ve 25ton/saat Vişne Sap Alma kapasiteli Hat                             (2012, Isparta-Türkiye) Kasa Besleme-Boşaltma Ünitesi, Seçme-Ayıklama Konveyörü, Elevatör, Nar Taneleme/Vişne Sap Alma Makinaları, Monopomp grubu ve Kasa Yıkama Makinası.

Nar Taneleme-Vişne Sap Alma Makinamız Model.TPAS01; Narı kesmeden patlatarak taneleri ayırdığı için perdelerden ve kabuklardan nar suyuna geçen ve acılık veren tanin maddesini en aza indirger. Makinamızın bir özelliği de hiçbir değişiklik yapmadan hem Nar Taneleme hem de Vişne-Üzüm Sap Alma özelliğini birarada sunmasıdır. Vişne ve Nar taneleri için olabilecek minimum fire oranlarına ulaşılabilmektedir. Dünya üzerindeki bütün rakiplerine göre daha yüksek verim ile çalışan makinamız kaliteli meyve suyu üretiminiz için tartışmasız en iyi seçimdir.                    Model.TCD01 ve TCD02 makinalarımız ise sadece vişne veya üzüm işleyecek, nar işlemeyecek tesisler için yeterli bir seçim olabilmektedir.

10ton/saat Nar Taneleme ve 12ton/saat Vişne Sap Alma kapasiteli Hat (Denizli-Türkiye) Seçme-Ayıklama Konveyörü, Elevatör, Nar Taneleme/Vişne Sap Alma Makinası, Monopomp ve Kasa Yıkama.

Çıkan Nar Taneleri

Çıkan Nar Kabukları

10ton/saat Nar Taneleme ve 12ton/saat Vişne Sap Alma kapasiteli Hat                                              (2010, Mersin-Türkiye) Seçme-Ayıklama Konveyörü, Elevatör, Nar Taneleme/Vişne Sap Alma Makinası ve Monopomp.                                                        (2011, Erzincan-Türkiye) Nar Taneleme/Vişne Sap Alma Makinası ve Monopomp.                             (2012, Ereğli/Konya-Türkiye) Elevatör, Nar Taneleme/ Vişne Sap Alma Makinası ve Monopomp.           (2012, Karacabey/Bursa-Türkiye) Nar Taneleme/ Vişne Sap Alma Makinası ve Monopomp.

Nar Taneleme ve Vişne/Üzüm Sap Alma Makinası

Nar İşleme Kapasitesi:10 ton/saat`e kadar

Vişne/Üzüm İşleme Kapasitesi:12 ton/saat`e kadar

20-24ton/saat Vişne Sap Alma kapasiteli Hat (1998, Denizli-Türkiye) Seçme-Ayıklama Konveyörü, Elevatör, Vişne Sap Alma Makinaları Model.TCD02 ler ve Monopomp.

Vişne/Üzüm Sap Alma Makinası

Kapasitesi:4 ton/saat `e kadar vişne

Çıkan Vişne Sapları

Çıkan Vişne Taneleri

Kapasitesi:8 ton/saat `e kadar vişne

Kasa Besleme-Boşaltma Ünitesi

Bu ünite sayesinde hat düzenli ve aralıksız beslenebilmekte, bu sayede makinalardan maksimum verim elde edilebilmekte ve işçilik azalmaktadır.

Seçme-Ayıklama Konveyörü (Duşlamalı, Modüler plastik bantlı)

Elevatör (Duşlamalı, Modüler plastik bantlı)

Elektriksel Kontrol Paneli konveyörlere, monopompa ve makinalara ait gerekli tüm hız kontrol sürücülerini içerir. Ön kapakta hattın akış mimik diyagramı ve led ışıklı motor lambaları bulunmaktadır. Bu sayede kullanım tek noktadan ve basit olmaktadır.

Kasa Yıkama ve Taşıma Ünitesi

Kasa Yıkama Ünitesi ile Kasalarınızı sürekli temiz olarak kullanabilmeniz sağlanmaktadır. Bu konuda rakipsiz en mükemmel çözümleri yine farklı Model ve kapasitelerdeki Kasa Yıkama Makinalarımız ile firmamız sunmaktadır.

Yıkama Makinası Tercihen Nar yıkama için kullanılmaktadır. Vişne kanama yapacağından yıkanması yerine duşlanması tavsiye edilmektedir.

Elektriksel Kontrol Paneli

Kasa Yıkama Makinası (Tek sıralı, 1500kasa/saat) Model.TCW60Tspw

20-25C derece civarında Mayşe Isıtıcı Eşanjöre giren Vişne Mayşesi 75C dereceye kadar ısıtılmaktadır. Dış borularda tesisatınızdaki buhar veya opsiyonel olarak harici bir eşanjör sistemi ile süperısıtılmış 105C derecelik sıcak su pompa devirdaimli kapalı devre bir sistem ile dolaştırılarak kullanılmakta ve bu su buhar ile oransal kontrollü bir şekilde ısıtılmaktadır. 

Kasa Yıkama Makinası                          (Tek Sıralı, 800 kasa/saat) Model.TCW45T

Kasa Yıkama Makinası (Çift sıralı, 3000kasa/saat) Model.TCW90TDspw

Mayşe Isıtıcı / Soğutucu Eşanjör (Tube in tube tip)

Mayşe Tankları