Üniversal Yıkama Makinası (Kısa Tip)

Domates, şeftali, kayısı ve her türlü meyve sebzenin yıkama işlemi için kullanılır. Hava kaynatmalıdır. Çıkış tırnaklı tel band. Gövde AISI 304 paslanmaz çeliktir. Boyutlar ve teknik özellikleri kapasite ihtiyaçlara göre uyarlanabilir.

Üniversal Yıkama Makinası (Uzun Tip)

Çilek gibi hassas ürünler, fasulye vb. baklagil ve ıspanak gibi yaprak sebzelerin yıkanması için idealdir. Hava kaynatmalı ve su spreylidir. Düşük açılı çıkışlıdır. Paslanmaz tel veya plastik modüler bantlı üretilebilir. Gövde AISI 304 paslanmaz çeliktir. Kapasite ürünün cinsine ve durumuna göre saatte 1,5 ton ile 3 ton arasındadır.

Kornişon Yumuşatma Havuzu

Özellikle salatalık ve çamurlu sebzelerin ilk yumuşatma ve yıkama işlemi için kullanılır. Hava kaynatmalıdır. Çıkış tırnaklı tel band. Gövde AISI 304 paslanmaz çeliktir. Boyutlar ve teknik özellikleri kapasite ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir.

Üniversal  Yıkama Makinası (Kovalı Elevatörlü)

Özellikle çilek ve benzeri hassas meyveler ile çamurlu sebzelerin ilk yumuşatma ve yıkama işlemi için kullanılır. Çıkış kovalı elevatör. Gövde AISI 304 paslanmaz çeliktir. Boyutlar ve teknik özellikleri kapasite ihtiyaçlara göre uyarlanabilir.